X Ważne: Strona www.phusbs.com wykorzystuje pliki cookies.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych, statystycznych, świadczenia usług. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia. - Poznaj szczegóły.
 
 
Menu
 
Bonus Klub
 
Caparol

pokoloruj swój dom

 
Zapraszamy

Odwiedź nas na Facebooku!

 
 
 

         Jesteśmy dystrybutorem tak wiodących firm jak CAPAROL, BOLIXRIGIPS i ISOVER, te cztery marki odzwierciedlają naszą ścisłą specjalizację w oferowanych przez nas produktach – czyli kompletnych systemach ociepleń elewacji i poddaszy.

W ofercie posiadamy również produkty firm: Dolina Nidy (tynki maszynowe), Instar (narzędzia ręczne),  DenBraven (uszczelniacze, pianki),  Koelner (systemy zamocowań), Decoverni (dekoracje wnętrz), DeWALT (elektronarzędzia).

Ponadto jesteśmy członkami budowlanej grupy zakupowej – GHB – dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować mocną i szeroką ofertę asortymentową branży budowlanej  zbudowaną w oparciu o elitę producentów znanych nie tylko w Polsce ale i na całym świecie.

Systemy maszynowego barwienia na mieszalnikach firm CAPAROL i BOLIX, które posiadamy, zapewniają praktycznie nieograniczone możliwości kształtowania kolorystycznego wnętrz i fasad budynków. Dzięki temu możecie Państwo w sposób szybki i łatwy kupić potrzebne Wam materiały. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, odbiorców instytucjonalnych jak i firm wykonawczych. Dla stałych klientówi wykonawców zapewniamy korzystne warunki współpracy oraz system rabatowy.


Istnieje możliwość bezpłatnego transportu i rozładunku zakupionych u nas materiałów.

Nasze nowe logo i hasło - „S I Ł A PARTNERSTWA” - odnosi się zarówno do  naszych sprawdzonych dostawców,  jak i naszych klientów, którym oferujemy profesjonalną obsługę i doradztwo,  pełen serwis i gwarancję jakości naszych usług. Nasze działania prowadzone są z uwzględnieniem realiów rynku i sugestii klientów, za które będziemy wdzięczni i na które będziemy sukcesywnie odpowiadać. 

Z poważaniem
Właściciele firmy PHU "SBS" s.c.